Strona główna

Prezentacja obszarów badawczych - Posiedzenie członków konsorcjum 24.02.2014r. 

logo Horyzont 2020

 

W czasie licznych obrad, moderowanych przez prof. dra hab. Krzysztofa Malika (przewodniczącego konsorcjum) wspólnie zweryfikowano i dokonano wyboru tematów w ramach Programu Horyzont 2020, w których uczelnie będą aplikowały z wnioskami projektowymi o przyznanie środków finansowych w ramach tego programu.

tabela

 

Pomocną radą i cennymi uwagami służyła nam pani Dominika Raróg-Oślizlok z Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Programów badawczych UE działającego przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Prezentacja

 

Przedstawiamy Wam film promujący program HORIZON 2020! Za co odpowiada ten program? Jest to mechanizm UE, finansujący działania wspierające idee Innowacyjnej Unii w Europie 2020. To inicjatywa, która ma na celu zapewnienie konkurencyjności Europy w świecie. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim video ;)

film

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości finansowania z funduszy UE dla projektów badawczych lub innowacji? Ta krótka animacja poprowadzi Was krok po kroku jak aplikować do programu Horyzont 2020.

film